
JOHTO - LI2G - 1X1MM2 - CU - SILIKONI - MUSTA - 1KV - -50÷180°C
Tuotekoodi: LI2G-1.00MM2-SW
16,62 €(Sis.alv)
13,24 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | WEIDMÜLLER |
| Tarvikkeen tyyppi | merkit |
| Johdon ulkohalkaisija | 4...6,5mm |
| Materiaali | polyeteeni |
| Väri | läpinäkyvä |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |
| Mekaninen asennus | läpiladottava |
| Käyttösovellus | kaapeleille ja johdoille |
| Syttyvyysluokka | UL94HB |
| Korkeus | 18mm |



























































