
WEIDMÜLLER
MERKIT - 4÷6,5MM - POLYETEENI - LÄPINÄKYVÄ - -40÷80°C - LÄPILADOTTAVA
TM 3/12 HF/HB
Tuotekoodi: WM-1719820000
97,16 €(Sis.alv)
77,42 €(alv 0%)
Tilattavissa 2 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | HELUKABEL |
| Johdon tyyppi | kierre- |
| Johdon laji | H05BQ-F |
| Kaapelin rakenne | 2x0,75mm2 |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Johtimien lukumäärä | 2 |
| Johtimen poikkileikkaus | 0,75mm2 |
| Suojan rakenne | suojaamaton |
| Johdon eristemateriaali | PUR |
| Eristeen väri | musta |
| Nimellisjännite | 300V |
| Nimellisjännite | 500V |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Kierrejohdon pituus ennen venyttämistä | 2m |
| Kelatun johdon pituus venyttämisen jälkeen | 8m |
| Johdon ulkohalkaisija | 6,5mm |
| Johtojen ominaisuudet | loppuosat suoria 200/200mm |
| Johtimien merkintä | värikkäät, ilman värien toistamista |
| Joustavuusluokka | 5 |
| Maadoitusjohdin | ei ole |
| CPR-normi | ei luokitusta |
| Johtimen käyttötarkoitus | teollisuuselektroniikka |






























