

QOLTEC
VALOKUITU PATCH-KAAPELI - FC/UPC,LC/UPC - 1M - 9/125UM - LSZH
54051
Tuotekoodi: QOLTEC-54051
10,88 €(Sis.alv)
8,67 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta




| Valmistaja | KURANT |
| Tarvikkeen tyyppi | merkit |
| Merkintä | S |
| Johdon ulkohalkaisija | 3...6,5mm |
| Koko H | 9mm |
| Koko A | 7mm |
| Toimintalämpötila | -30...100°C |
| Mekaninen asennus | läpiladottava |
| Käyttösovellus | kaapeleille ja johdoille |
| Pituus | 5mm |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 250kpl |






















































































































