
WEIDMÜLLER
MERKIT - 2,4÷4MM - POLYETEENI - LÄPINÄKYVÄ - -40÷80°C - LÄPILADOTTAVA
VT-TM 1/18 TWIN HF
Tuotekoodi: WM-1891790000
137,65 €(Sis.alv)
109,68 €(alv 0%)
Tilattavissa 1 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Johdon tyyppi | mittausjohto |
| Johdon eristemateriaali | silikoni |
| Eristeen väri | musta |
| Langan laji | Cu |
| Johdon laji | Li2G |
| Johtojen ominaisuudet | kaksoiseristys |
| Johtimien lukumäärä | 1 |
| Johdon ulkohalkaisija | 4mm |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Pakkauksen sisältö | 100m |
| Joustavuusluokka | 6 |
| Johtimen poikkileikkaus | 1mm2 |
| Kaapelin rakenne | 1x1mm2 |
| Nimellisjännite | 1kV |
| Toimintalämpötila | -50...180°C |



















































































