
OMRON
KAAPELI: ANTUREITA/AUTOMATIIKKAA VARTEN - M12 - PIN: 4 - KULMA
XS2F-M12PVC4A2M
Tuotekoodi: XS2FM12PVC4A2M
26,53 €(Sis.alv)
21,14 €(alv 0%)
Tilattavissa 13 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIDMÜLLER |
| Tarvikkeen tyyppi | merkit |
| Väri | keltainen |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Tulostetun merkin väri | musta |
| Mekaninen asennus | painettava |
| Materiaali | PVC |
| Toimintalämpötila | -30...80°C |
| Johdon ulkohalkaisija | 4...5mm |
| Korkeus | 3mm |
| Leveys | 6mm |
| Merkintä | E |
| Käyttösovellus | kaapeleille ja johdoille |
| Tuotantosarja | CLI O |



























































