
HUMMEL
LÄPIVIENTI - MURTOSUOJALLA,VARUSTETTU MAADOITUKSELLA - M16 - 1,5 - IP68
1.624.1600.30
Tuotekoodi: HUMMEL-1624160030
36,81 €(Sis.alv)
29,33 €(alv 0%)
Tilattavissa 28 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | HELUKABEL |
| Johdon tyyppi | ohjausjohto |
| Johdon laji | MEGAFLEX® 500-C |
| Kaapelin rakenne | 4x0,5mm2 |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Johtimien lukumäärä | 4 |
| Johtimen poikkileikkaus | 0,5mm2 |
| Johtimien merkintä | mustat numeroidut |
| Suojan rakenne | tinattu kuparipunos |
| Johdon eristemateriaali | LSZH |
| Eristeen väri | harmaa |
| Nimellisjännite | 300V |
| Nimellisjännite | 500V |
| Materiaalin tyyppi | ei etene liekkiä |
| Materiaalin tyyppi | halogeeniton |
| Materiaalin tyyppi | itsesammuva |
| Toimintalämpötila | -30...80°C |
| Resistanssi | hankaus |
| Resistanssi | ilmakehän olosuhteiden vaikutus |
| Resistanssi | kulutus |
| Resistanssi | liekki |
| Resistanssi | otsoni |
| Resistanssi | suurin osa öljyistä |
| Resistanssi | vesi |
| Johtimen käyttötarkoitus | ilmastointijärjestelmät |
| Johtimen käyttötarkoitus | merisovellukset |
| Johtimen käyttötarkoitus | teollisuuden sovellukset |
| Johtimen käyttötarkoitus | tuulivoimalat |
| Joustavuusluokka | 5 |
| Johdon ulkohalkaisija | 6,5mm |
| CPR-normi | ei luokitusta |
| Maadoitusjohdin | ei ole |
| Yhteensopivuusnormi | CSA FT1 |
| Yhteensopivuusnormi | UL 20939 |
| Lisätiedot | UL-merkintä ainoastaan täydellä tehdaspakkauksella |





























































