PT+20018A
MERKIT - 4÷10MM - PVC - LÄPINÄKYVÄ - -30÷60°C - PT+20 - UL94V-0 - W: 6MM - Kaapeleiden merkintä - PT20018A - 1
Valmistaja PARTEX Tuotantosarja PT+20 Syttyvyysluokka UL94V-0 Leveys 6mm Korkeus 10mm Toimintalämpötila -30...60°C Väri läpinäkyvä Käyttösovellus kaapeleille ja johdoille Tarvikkeen tyyppi... Lue lisää
  • Tuotekoodi: PT20018A
  • Paino: 84 g
  • Leveys: 6mm
  • Materiaali: PVC
  • Korkeus: 10mm
  • Toimintalämpötila: -30...60°C
  • Valmistaja: PARTEX
  • Väri: läpinäkyvä
  • Syttyvyysluokka: UL94V-0
  • Tuotantosarja: PT+
  • Tuotantosarja: PT+20
  • Versio: with space for slip-on labels
  • Versio: tilalla pujotettavia johdinmerkkejä varten
  • Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: merkinnät kaapeleille ja johdoille
  • Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: markers
  • Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: merkit
  • Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: kaapeleille ja johdoille
  • Johdon ulkohalkaisija: 4...10mm
pkt
ValmistajaPARTEX
TuotantosarjaPT+20
SyttyvyysluokkaUL94V-0
Leveys6mm
Korkeus10mm
Toimintalämpötila-30...60°C
Väriläpinäkyvä
Käyttösovelluskaapeleille ja johdoille
Tarvikkeen tyyppimerkit
Versiotilalla pujotettavia yksisäikeinenmerkkejä varten
MateriaaliPVC
Johdon ulkohalkaisija4...10mm
Lukumäärä sarjassa/pakkaus100kpl
Tuotteen liitteet:
Yhdistä "MERKIT - 4÷10MM - PVC - LÄPINÄKYVÄ - -30÷60°C - PT+20 - UL94V-0 - W: 6MM" tuotteeseen lisävarusteita ja säästä