
WEIDMÜLLER
MERKIT - 2,4÷4MM - POLYETEENI - LÄPINÄKYVÄ - -40÷80°C - LÄPILADOTTAVA
VT-TM 1/18 TWIN HF
Tuotekoodi: WM-1891790000
137,65 €(Sis.alv)
109,68 €(alv 0%)
Tilattavissa 1 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | BITNER |
| Johdon tyyppi | ohjausjohto |
| Johdon laji | YnTKSY |
| Kaapelin rakenne | 1x2x0,8mm |
| Johtimen rakenne | rautamonisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Johtimien lukumäärä | 2 |
| parien määrä | 1 |
| Langan halkaisija | 0,8mm |
| Suojan rakenne | suojaamaton |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Eristeen väri | punainen |
| Johdon ulkohalkaisija | 4mm |
| Johtimen käyttötarkoitus | palovaroitinjärjestelmät |
| Johtimen käyttötarkoitus | puhelinjärjestelmät |
| Johtimen käyttötarkoitus | sisäkäyttöön |
| Johtimen käyttötarkoitus | tiedonsiirto |
| Johtimien merkintä | värikkäät, ilman värien toistamista |
| Maadoitusjohdin | ei ole |
| Materiaalin tyyppi | ei etene liekkiä |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Nimellisjännite | 0,15kV |







































































