
TECHNOKABEL
JOHTO: OHJAUSJOHTO - HTKSH - 1X2X0,8MM - ERISTYS: LSZH - VÄRI: PUNAINEN
1638 005 23
Tuotekoodi: HTKSH-1X2X0.8
6,83 €(Sis.alv)
5,44 €(alv 0%)
Tilattavissa 49 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt




| Valmistaja | WEIDMÜLLER |
| Tarvikkeen tyyppi | merkit |
| Merkintä | 9 |
| Johdon ulkohalkaisija | 4...10mm |
| Materiaali | PVC |
| Väri | valkoinen |
| Toimintalämpötila | -30...80°C |
| Mekaninen asennus | läpiladottava |
| Tuotantosarja | CLI C |
| Käyttösovellus | kaapeleille ja johdoille |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Leveys | 7mm |
| Korkeus | 4mm |
| Pakkaus | kela |
| Kappalemäärä per kela | 250kpl |
| Tulostetun merkin väri | musta |




























































