
PARTEX
MERKIT - 4÷10MM - PVC - KELTAINEN - -30÷60°C - LÄPILADOTTAVA - PA-2
PA-20004AV40.SIN
Tuotekoodi: PA-20004AV40.SIN
6,98 €(Sis.alv)
5,56 €(alv 0%)
Tilattavissa 2 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BELDEN |
| Langan laji | Cu |
| Materiaalin tyyppi | ei etene liekkiä |
| CPR-normi | ei luokitusta |
| Eristeen väri | läpinäkyvä |
| Pakkaus | käämi |
| Maadoitusjohdin | keltavihreä |
| Johtimen käyttötarkoitus | kokoonpanolinjojen työkalut |
| Johtimen käyttötarkoitus | koneiden ohjaamot |
| Johtimen käyttötarkoitus | teollisuuden sovellukset |
| Johtimen käyttötarkoitus | teollisuustyökalut |
| Johtimen käyttötarkoitus | tuotantolinjojen työkalut |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Johdon laji | MACHFLEX 375SY |
| Resistanssi | mekaanisia vaurioita vastaan |
| Resistanssi | suurin osa kemikaaleista |
| Resistanssi | suurin osa öljyistä |
| Resistanssi | UV-säteet |
| Johdon tyyppi | ohjausjohto |
| Suojan rakenne | punos galvanoiduista teräslangoista |
| Suojan rakenne | suojattu |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Johtimien merkintä | värikkäät, ilman toistuvia värejä + maasydän |
| Toimintalämpötila | -5...70°C |
| Johtimen poikkileikkaus | 1,5mm2 |
| Johdon ulkohalkaisija | 10mm |
| Johtimien lukumäärä | 4 |
| Kaapelin rakenne | 4G1,5mm2 |
| Pakkauksen sisältö | 50m |
| Pakkauksen sisältö - ft | 164ft |
| Nimellisjännite | 0,3kV |
| Nimellisjännite | 0,5kV |



























































