
LAPP
JOHTO - H07V-K - CU - 70MM2 - PVC - MUSTA - 450V,750V PAHVI-
4521014
Tuotekoodi: H07V-K1X70BK
34,31 €(Sis.alv)
27,34 €(alv 0%)
Tilattavissa 37 m
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
m



| Valmistaja | KURANT |
| Tarvikkeen tyyppi | merkit |
| Merkintä | 4 |
| Johdon ulkohalkaisija | 10...16mm |
| Koko H | 21mm |
| Koko A | 15mm |
| Toimintalämpötila | -30...100°C |
| Mekaninen asennus | läpiladottava |
| Käyttösovellus | kaapeleille ja johdoille |
| Pituus | 5mm |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 100kpl |



























































