
WEIDMÜLLER
MERKIT - MERKINTÄ: + - 8÷16MM - PVC - KELTAINEN - -30÷80°C - CLI C - W: 11MM
CLI C 3-6 GE/SW + MP
Tuotekoodi: WM-0253411738
5,55 €(Sis.alv)
4,42 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LAPP |
| Johdon tyyppi | asennusjohto |
| Johdon laji | ÖLFLEX® WIRE MS 2.1 |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Langan laji | tinatut |
| Johtimien lukumäärä | 1 |
| Johtimen poikkileikkaus | 70mm2 |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Eristeen väri | musta |
| Nimellisjännite | 450V |
| Nimellisjännite | 750V |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Pakkauksen sisältö | 100m |
| Joustavuusluokka | 5 |
| Johdon ulkohalkaisija | 16mm |
| CPR-normi | Eca |
| Kaapelin rakenne | 1x70mm2 |
| Lisätiedot | UL-merkintä ainoastaan täydellä tehdaspakkauksella |
| Yhteensopivuusnormi | CSA |
| Yhteensopivuusnormi | CSA C22.2 |
| Yhteensopivuusnormi | CSA FT1 |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 60332-1-2 |
| Yhteensopivuusnormi | UL 758 |
| Yhteensopivuusnormi | UL 1015 |
| Yhteensopivuusnormi | UL 1063 |
| Yhteensopivuusnormi | VW-1 |
| Materiaalin tyyppi | ei etene liekkiä |










































































