
HUMMEL
LÄPIVIENTI - MURTOSUOJALLA,VARUSTETTU MAADOITUKSELLA - M12 - 1,5 - IP68
1.624.1200.30
Tuotekoodi: HUMMEL-1624120030
35,98 €(Sis.alv)
28,67 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | ALPHA WIRE |
| Johdon tyyppi | ohjausjohto |
| Johdon laji | Alpha Essential C&C |
| Kaapelin rakenne | 4x16AWG |
| Suojan rakenne | suojaamaton |
| Nimellisjännite | 0,6kV |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Pakkauksen sisältö | 30,5m |
| Langan laji | Cu |
| Langan laji | tinatut |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Johtimien lukumäärä | 4 |
| Langan halkaisija | 16AWG |
| Johtimien merkintä | värikkäät, ilman värien toistamista |
| Eristeen väri | tummanharmaa |
| Johdon ulkohalkaisija | 10mm |
| Toimintalämpötila | -20...80°C |
| Maadoitusjohdin | ei ole |
| CPR-normi | ei luokitusta |
| Yhteensopivuusnormi | UL 2463 |
| Pakkauksen sisältö - ft | 100ft |
| Johdon minimitaivutussäde | 10xØ |






























































