
SR PASSIVES
ADAPTERIJOHTO - -40÷85°C - 100MM - I-PEX (U.FL)
UFL/UFL-100
Tuotekoodi: UFLUFL-100
6,21 €(Sis.alv)
4,95 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | SR PASSIVES |
| Liittimen laji | I-PEX (u.FL) |
| Asennus | nauhalle |
| Polarisaatio | lineaarinen |
| Johdon laji | RF 1.13 |
| Antennin laji | WiFi |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Mitat (a x b x c) | 66,5x16,5x0,8mm |
| Kaapelin pituus | 0,1m |
| Antennin energianvahvistus | 3dBi |
| Impedanssi | 50ohm |
| Kaistanleveys | 83,5MHz |
| Taajuus | 2,4...2,4835GHz |
| Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille | antenni |



















































