

SR PASSIVES
ADAPTERIJOHTO - -40÷85°C - 100MM - RG174 - MMCX,SMA
MMCX-SMA-100
Tuotekoodi: MMCX-SMA-100
7,93 €(Sis.alv)
6,32 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MICROCHIP TECHNOLOGY |
| Asennus | THT |
| Taajuus | 2,402...2,48GHz |
| Liitäntä | GPIO |
| Liitäntä | SPI Slave |
| Liitäntä | UART |
| Tietosiirtonopeus | 54Mbps |
| Koot | 34,3x24,4mm |
| Kommunikaatiomoduulin tyyppi | WiFi |
| Virrankulutus RX / TX | 180/40mA |
| Siirtoprotokolla | IEEE 802.11b/g |
| Vastaanottimen herkkyys | -83dBm |
| Lähettimen teho | 12dBm |
| Salaus | WEP |
| Salaus | WPA2-PSK |
| Salaus | WPA-PSK |
| Liittimen laji | SMA |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Virtalähteen jännite | 3...3,7V DC |


















































































