
AUREL
MODUULI: ZIGBEE - KOORDINAATTORI - O-QPSK - 2405÷2480MHZ - -102DBM
650201292G
Tuotekoodi: XTR-ZBPRO-CHE
72,35 €(Sis.alv)
57,65 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta




| Valmistaja | MOLEX |
| Asennus | itsekiinnittyvät |
| Polarisaatio | lineaarinen |
| Liitin | U.FL |
| Mitat (a x b x c) | 20,5x20,5mm |
| Kaapelin pituus | 0,15m |
| Antennin energianvahvistus | 2,6dBi |
| Antennin energianvahvistus | 3,4dBi |
| Taajuus | 2,4...2,4835GHz |
| Taajuus | 5,15...5,85GHz |
| Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille | antenni |
| Antennin laji | Bluetooth |
| Antennin laji | WiFi |
| Antennin laji | ZigBee |



























































