- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Adapterimoduulit
- Anturimoduulit
- Audio-video moduulit
- Sulautettujen järjestelmien lisätarvikkeet
- IoT kommunikaatiomoduulit
- Liitinmoduulit
- Moottoriohjaimet
- Muunninmoduulit
- Muut moduulit
- Ohjelmoitavat kontrollerit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Relemoduulit
- Robotiikka ja RC
- RTC moduulit
- Virransyöttömoduulit
- Yhden piirilevyn tietokoneet
- IoT moduulit ja kehitysalustat
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja RAYSON Liitäntä PCM Liitäntä UART Liitäntä USB Asennus SMD Vastaanottimen herkkyys -80dBm Toimintalämpötila -20...75°C Koot 25x14,5x2,2mm Bluetooth luokka 2 Virtalähteen jännite... Lue lisää
23,21 €(Sis.alv)
18,49 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BTM-182
- Paino: 1 g
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -20...75°C
- Valmistaja: RAYSON
- Virtalähteen jännite: 3...3,6V DC
- Koot: 25x14,5x2,2mm
- Vastaanottimen herkkyys: -80dBm
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | RAYSON |
| Liitäntä | PCM |
| Liitäntä | UART |
| Liitäntä | USB |
| Asennus | SMD |
| Vastaanottimen herkkyys | -80dBm |
| Toimintalämpötila | -20...75°C |
| Koot | 25x14,5x2,2mm |
| Bluetooth luokka | 2 |
| Virtalähteen jännite | 3...3,6V DC |
| Lähettimen teho | 4dBm |
| Bluetoothin versio | 2.0 EDR |
| Kommunikaatiomoduulin tyyppi | Bluetooth |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €