

SR PASSIVES
ADAPTERIJOHTO - -40÷85°C - 100MM - RG174 - MMCX,SMA
MMCX-SMA-100
Tuotekoodi: MMCX-SMA-100
7,93 €(Sis.alv)
6,32 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | MOLEX |
| Pituus | 35mm |
| Antennin energianvahvistus | 3,4dBi |
| Antennin energianvahvistus | 4,5dBi |
| Antennin energianvahvistus | 6dBi |
| Taajuus | 2,4...2,5GHz |
| Taajuus | 5...6GHz |
| Taajuus | 6GHz...7125MHz |
| Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille | antenni |
| Antennin laji | Bluetooth |
| Antennin laji | WiFi |
| Antennin laji | ZigBee |
| Asennus | kiertolukittavat |
| Polarisaatio | lineaarinen |
| Liitin | SMA |
| Liitin | uros |






























































