
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | RADIOCONTROLLI |
| Kommunikaatiomoduulin tyyppi | WiFi |
| Virtalähteen jännite | 2,3...3,6V |
| Asennus | SMD |
| Koot | 18,22x26,65x2,5mm |
| Komponentit | CC3200 |
| Siirtoprotokolla | IEEE 802.11b/g/n |
| Liittimen laji | U.FL |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Kommunikaatiomoduulien ominaisuudet | antenni |
| Liitäntä | GPIO |
| Liitäntä | JTAG |

















































































