
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | u-blox |
| Kommunikaatiomoduulin tyyppi | WiFi |
| Virtalähteen jännite | 1,8...3,3V |
| Liitäntä | 4-wire |
| Liitäntä | GPIO |
| Liitäntä | PCM |
| Liitäntä | SDIO 3.0 |
| Liitäntä | UART |
| Asennus | SMD |
| Koot | 22x30x4,2mm |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Tärkeä tieto | Myyntirajoitukset |
| Verkoston laji | WiFi |
| Tietosiirtonopeus | 433Mbps |
| Salaus | AES |
| Salaus | TKIP |
| Salaus | WEP |
| Salaus | WPA2 |
| Salaus | WPA3 |
| Salaus | WPA |
| Bluetoothin versio | BLE |
| Siirtoprotokolla | IEEE 802.11a/ac/b/g/n |
| Siirtoprotokolla | IEEE 802.11d/e/h/i/k/r/u/v/w/ai |















































































