

SR PASSIVES
ADAPTERIJOHTO - -40÷85°C - 100MM - RG174 - MMCX,SMA
MMCX-SMA-100
Tuotekoodi: MMCX-SMA-100
7,93 €(Sis.alv)
6,32 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SR PASSIVES |
| Pituus | 0,12m |
| Halkaisija | 29mm |
| Liittimen laji | SMA |
| Liittimen laji | uros |
| Asennus | magneetti |
| Polarisaatio | pystysuora |
| Johdon laji | RG174 |
| Antennin laji | WiFi |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Kaapelin pituus | 3m |
| Antennin energianvahvistus | 2dBi |
| Impedanssi | 50ohm |
| Kaistanleveys | 83,5MHz |
| Taajuus | 2,4...2,4835GHz |
| Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille | antenni |
































































