
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tilattavissa 3 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | WALSIN |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Antennin laji | WiFi |
| Polarisaatio | lineaarinen |
| Asennus | SMD |
| Koot | 3,2x1,6x0,6mm |
| Antennin energianvahvistus | 2,8dBi |
| Impedanssi | 50ohm |
| Taajuus | 4,9...5,85GHz |
| Kotelo - tuuma | 1206 |
| Kotelo - mm | 3216 |
| Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille | antenni |































































