
Wiha
RUUVIMEISSELI - PHILLIPS - PH3 - STUBBY SOFTFINISH® - TERÄN PIT: 25MM
Tuotekoodi: WIHA.26970
12,82 €(Sis.alv)
10,22 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | KRAFTBERG |
| Ruuvikierre | 6,3 |
| Materiaali | ruostumaton teräs A2 |
| DIN-normi | DIN 7981C |
| ISO-normi | ISO 7049 |
| Uran laji | Phillips |
| PN-normi | PN 83116 |
| Asennuselementin tyyppi | ruuvi |
| Pään korkeus | 4,55mm |
| Pään halkaisija | 12,5mm |
| Pituus | 38mm |
| Uran kok | PH3 |
| Pään laji | valssi- |
































































