- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PHOENIX CONTACT Pakkaus kotelo Kärjen laji kuusiokolo Kärjen laji litteä Kärjen laji Phillips Kärjen laji Torx® Setin sisältö ruuvauskärjet Setin sisältö ruuvimeisselin kahvan... Lue lisää
152,44 €(Sis.alv)
121,47 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PH-1212756
- Paino: 0.45 kg
- Valmistaja: PHOENIX CONTACT
- Pakkauksen tyyppi: kotelo
- Setin sisältö: ruuvimeisselin kahvan
- Setin sisältö: ruuvauskärjet
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SCREWDRIVER: UNIVERSAL-SET - HEX KEY,PHILLIPS,SLOT,TORX® - CASE SF-M SET 2
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PHOENIX CONTACT |
| Pakkaus | kotelo |
| Kärjen laji | kuusiokolo |
| Kärjen laji | litteä |
| Kärjen laji | Phillips |
| Kärjen laji | Torx® |
| Setin sisältö | ruuvauskärjet |
| Setin sisältö | ruuvimeisselin kahvan |
| Type of screwdriver | universal - set |
| Kärjen koko | HEX 3mm |
| Kärjen koko | HEX 4mm |
| Kärjen koko | HEX 5mm |
| Kärjen koko | PH1 |
| Kärjen koko | PH2 |
| Kärjen koko | 2,5x0,4mm |
| Kärjen koko | PH3 |
| Kärjen koko | 3,5x0,6mm |
| Kärjen koko | 3,5x0,8mm |
| Kärjen koko | 5,5x1mm |
| Kärjen koko | 6,5x1,2mm |
| Kärjen koko | TX10 |
| Kärjen koko | TX15 |
| Kärjen koko | TX20 |
| Kärjen koko | TX25 |
| Kärjen koko | TX27 |
| Kärjen koko | TX30 |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 17kpl |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista