- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja BAHCO Type of screwdriver for impact - set Kärjen laji kuusiokolo Kärjen laji litteä Kärjen laji Phillips Kärjen koko HEX 4mm Kärjen koko HEX 5mm Kärjen koko HEX 6mm Kärjen koko HEX... Lue lisää
44,47 €(Sis.alv)
35,43 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SA.7865
- Paino: 1.07 kg
- Valmistaja: BAHCO
- Tilattavissa 6 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | BAHCO |
| Type of screwdriver | for impact - set |
| Kärjen laji | kuusiokolo |
| Kärjen laji | litteä |
| Kärjen laji | Phillips |
| Kärjen koko | HEX 4mm |
| Kärjen koko | HEX 5mm |
| Kärjen koko | HEX 6mm |
| Kärjen koko | HEX 8mm |
| Kärjen koko | PH1 |
| Kärjen koko | PH2 |
| Kärjen koko | PH3 |
| Kärjen koko | PH4 |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 15kpl |
| Ruuvimeisselipäiden ominaisuudet | isku- |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €