
PEAKTECH
MITTARI: LÄMPÖTILA-DIGITAALINEN - LCD - 3,5 NUMEROA (1999) - CH: 2
P 5140
Tuotekoodi: PKT-P5140
129,18 €(Sis.alv)
102,94 €(alv 0%)
Tilattavissa 3 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PEAKTECH |
| Virran lähde | paristo 6LR61 9V x1 |
| Virran lähde | paristo LR03 AAA 1,5V x3 |
| Paristo/ akku | paristo 6LR61 9V x1 |
| Paristo/ akku | paristo LR03 AAA 1,5V x3 |
| Standardivarustus | kalibrointitodistus NIST |
| Standardivarustus | käyttöohjeet |
| Standardivarustus | matkalaukku PKT-P7300 |
| Standardivarustus | PKT-PTF55-koetin |
| Standardivarustus | PKT-PTF-50-koetin |
| Standardivarustus | suojus |
| Mittaussetin tyyppi | ympäristöolosuhde- |
| Setin sisältö | lämpömittari PKT-P5140 |
| Setin sisältö | matkalaukku PKT-P7300 |
| Setin sisältö | pyrometri PKT-P5400 |

