
PEAKTECH
MITTAUSSETTI: YMPÄRISTÖOLOSUHDE-
P 8104
Tuotekoodi: PKT-P8104
391,24 €(Sis.alv)
311,74 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | PEAKTECH |
| Mittarin tyyppi | lämpötila- |
| Mittaus | lämpötila- |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Lämpötilan mittauksen tarkkuus | ±(0,5% + 2°C) |
| Lämpötilan mittausalue | -200...1372°C |
| K-tyypin termoparin avulla suoritetun lämpömittauksen alue | -200...1372°C |
| Standardivarustus | käyttöohjeet |
| Standardivarustus | PKT-PTF55-koetin |
| Standardivarustus | PKT-PTF-50-koetin |
| Standardivarustus | suojus |
| Virran lähde | paristo LR03 AAA 1,5V x3 |
| Kanavien luku | 2 |
| Valaistus | kyllä |
| Lämpötilan mittausalue J-tyypin termoparin avulla | -210...1100°C |
| Lämpötilan mittauksen erotuskyky | 0,1°C |
| Mitat (lev. x kork. x syv.) | 60x160x30mm |
| Näyttöparametrit | 3,5 numeroa (1999) |
| Yhteensopivat tuotteet | 5790D |
| Yhteensopivat tuotteet | 5793D |
| Yhteensopivat tuotteet | 5794D |
| Yhteensopivat tuotteet | 5795D |
| Yhteensopivat tuotteet | 5797D |
| Yhteensopivat tuotteet | BKP60 |
| Yhteensopivat tuotteet | EX801515 |
| Yhteensopivat tuotteet | EX871515 |
| Yhteensopivat tuotteet | EX872502 |
| Yhteensopivat tuotteet | EX881602 |
| Yhteensopivat tuotteet | EX881603 |
| Yhteensopivat tuotteet | EX881605 |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTA |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTF-10 |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTF-20 |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTF-25 |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTF-30 |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTF-40 |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTF-50 |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTF-55 |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTF-56 |
| Yhteensopivat tuotteet | PKT-PTF-60 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE027 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE028 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE029 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE030 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE031 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE059 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE060 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE061 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE062 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE001 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE002 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE003 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE004 |
| Yhteensopivat tuotteet | SE000 |
| Yhteensopivat tuotteet | TESTO-06020393 |
| Yhteensopivat tuotteet | TESTO-06020645 |
| Yhteensopivat tuotteet | TESTO-06024592 |
| Yhteensopivat tuotteet | TESTO-06024892 |
| Yhteensopivat tuotteet | TESTO-06280020 |
| Yhteensopivat tuotteet | TESTO-06281292 |
| Yhteensopivat tuotteet | TESTO-06287533 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP200 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP400 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP870 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP873 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP873-5M |
| Yhteensopivat tuotteet | TP882 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP-111 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP-112 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP-02 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP-03 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP-04 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP-06 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP-08 |
| Yhteensopivat tuotteet | TP-09 |
| Yhteensopivat tuotteet | TPK-59 |
| Yhteensopivat tuotteet | TPK-62 |
| Yhteensopivat tuotteet | UTT10K |
| Yhteensopivat tuotteet | UTT12 |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | automaattinen sammuttaminen |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | MIN/MAX/AVG toiminto |
| Paristo/ akku | paristo LR03 AAA 1,5V x3 |
| mittausyksikkö | °C |
| mittausyksikkö | °F |
| mittausyksikkö | K |
| Mittarin laji | digitaalinen |
