
SCHÜTZINGER
MITTAUSJOHTO - 16A - BANAANIPISTOKE 4MM,MOLEMMIN PUOLIN - PIT: 1M
VSFK 5000 / 1 / 100 / BL
Tuotekoodi: VSFK50001100-BL
11,94 €(Sis.alv)
9,51 €(alv 0%)
Tilattavissa 2 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | HIRSCHMANN T&M |
| Mittausvarusteiden tyyppi | mittausjohto |
| Nimellisjännite | 30V AC |
| Nimellisjännite | 60V DC |
| Nimellisvirta | 16A |
| Mittausjohdon rakenne | banaaniliitin aksiaalisen pistorasian kanssa 4mm |
| Mittausjohdon rakenne | molemmin puolin |
| Johdon pituus | 1m |
| Väri | musta |
| Johdon halkaisija | 1mm2 |
| Toimintalämpötila | -15...70°C |
| Liitoksen materiaali | messinki |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Tuotantosarja | MLN 100/1 |
| Max. liitoksen resistanssi | 22mohm |
| Engineering PN | 934062100 |
| Liittimen malli | aksiaalisen pistorasian kanssa 4mm |



























































