
SCHÜTZINGER
MITTAUSJOHTO - 16A - BANAANIPISTOKE 4MM,MOLEMMIN PUOLIN - PIT: 1M
VSFK 5000 / 1 / 100 / BL
Tuotekoodi: VSFK50001100-BL
11,94 €(Sis.alv)
9,51 €(alv 0%)
Tilattavissa 2 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SCHÜTZINGER |
| Mittausvarusteiden tyyppi | mittausjohto |
| Nimellisvirta | 16A |
| Mittausjohdon rakenne | banaanipistoke 4mm |
| Mittausjohdon rakenne | molemmin puolin |
| Liittimen malli | aksiaalisen pistorasian kanssa 4mm |
| Liittimen malli | eristetyt |
| Nimellisjännite | 1kV |
| Johdon pituus | 1m |
| Väri | kelta-vihreä |
| Johdon halkaisija | 1mm2 |
| Yhteensopivuusnormi | CAT II 100V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Toimintalämpötila | -10...70°C |
| Max. liitoksen resistanssi | 17mohm |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |
| Johdon eristemateriaali | PVC |



























































