
SCHÜTZINGER
MITTAUSJOHTO - 16A - BANAANIPISTOKE 4MM,MOLEMMIN PUOLIN - PIT: 1M
VSFK 5000 / 1 / 100 / BL
Tuotekoodi: VSFK50001100-BL
11,94 €(Sis.alv)
9,51 €(alv 0%)
Tilattavissa 2 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SCHÜTZINGER |
| Toimintalämpötila | -10...90°C |
| Väri | punainen |
| Mittausvarusteiden tyyppi | mittausjohto |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Max. liitoksen resistanssi | 25mohm |
| Johdon pituus | 1m |
| Nimellisvirta | 16A |
| Mittausjohdon rakenne | banaanipistoke 4mm |
| Mittausjohdon rakenne | mittauspääte |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 1000V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |



























































