
MITTAPIIKKI - 1000V - MUSTA - PÄÄTTEEN HALK: 2MM - KOK.PIT: 94MM
972317100
Tuotekoodi: PRUEF2600SW
9,41 €(Sis.alv)
7,50 €(alv 0%)
Tilattavissa 5 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SCHÜTZINGER |
| Mittausvarusteiden tyyppi | mittausjohto |
| Nimellisvirta | 16A |
| Mittausjohdon rakenne | banaanipistoke 4mm |
| Mittausjohdon rakenne | molemmin puolin |
| Liittimen malli | aksiaalisen pistorasian kanssa 4mm |
| Liittimen malli | eristetyt |
| Nimellisjännite | 1kV |
| Johdon pituus | 1m |
| Väri | ruskea |
| Johdon halkaisija | 1mm2 |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 1000V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Toimintalämpötila | -10...70°C |
| Max. liitoksen resistanssi | 14mohm |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Johdon eristemateriaali | PVC |





























































