
SCHÜTZINGER
MITTAPIIKKI - 1A - PUNAINEN - PISTORASIAN KOKO: 2MMOHM - L: 105MM
SPS 7097 NI / RT
Tuotekoodi: SPS7097NI-RT
17,24 €(Sis.alv)
13,74 €(alv 0%)
Tilattavissa 3 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | POMONA |
| Mittausvarusteiden tyyppi | mittausjohdot |
| Nimellisvirta | 5A |
| Mittausjohdon rakenne | banaaniliitin 2mm x5 |
| Mittausjohdon rakenne | Kelvin-puristin x2 |
| Mittausjohdon rakenne | krokotiilipuristin |
| Nimellisjännite | 45V |
| Väri | keltainen |
| Väri | musta |
| Väri | oranssi |
| Väri | punainen |
| Väri | ruskea |
| Päätteen materiaali | kullattu berylliumkupari |



















































