

STÄUBLI
MITTAUSKOUKKU - PIHTIMÄINEN - 1A - PUNAINEN - 300V - 2MM - KOK.PIT: 75MM
65.9187-22
Tuotekoodi: MICROGRIP-XB-22
17,44 €(Sis.alv)
13,89 €(alv 0%)
Tilattavissa 37 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl




| Valmistaja | STÄUBLI |
| Yhteensopivuusnormi | CAT II 300V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Mittausvarusteiden tyyppi | mittauskoukku |
| Väri | musta |
| Mittauskoukun laji | pihtimäinen |
| Pistorasian koko | 2mm |
| Kokonaispituus | 75mm |
| Nimellisvirta | 1A |
| Nimellisjännite | 300V |


