
POMONA
MITTAUSKOUKKU - 5A - 60VDC - HARMAA - 2,29MM - 30VAC
3925-8
Tuotekoodi: POM-3925-8
63,81 €(Sis.alv)
50,84 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | POMONA |
| Mittausvarusteiden tyyppi | mittauskoukku |
| Nimellisvirta | 5A |
| Nimellisjännite | 30V AC |
| Nimellisjännite | 60V DC |
| Väri | musta |
| Toimintalämpötila | max. 102°C |
| Pistorasian koko | 2mm |
| Leukojen väli | 3,05mm |
| Mittauskoukun laji | koukulla oleva |















