
SCHÜTZINGER
LABORATORY CONNECTOR: 4MM BANANA - SOCKET - 1KV - 24A - PUNAINENOHM
SWEB 6656 AU/RT
Tuotekoodi: SWEB6656AU-RT
7,47 €(Sis.alv)
5,95 €(alv 0%)
Tilattavissa 8 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SCHÜTZINGER |
| Toimintalämpötila | -25...80°C |
| Asennus | PCB |
| Väri | punainen |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Liitin | pistorasia |
| Eristyksen materiaali | polyamidi |
| Max. liitoksen resistanssi | 10mohm |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 1000V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Laboratorioliittimen tyyppi | banaani 4mm |
| Nimellisvirta | 24A |
| Nimellisjännite | 1kV |



































