
SCHÜTZINGER
BANAANILIITIN - NAARAS 4MM - 24A - 1KV - MUSTA - NIKKELÖITY - 36,5MM - 5MOHM
SEPB 6449 NI / SW
Tuotekoodi: SEPB6449NI-SW
3,32 €(Sis.alv)
2,65 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | AXIOMET |
| Asennus | pistorasia 4 mm |
| Väri | musta |
| Liitin | pistoke |
| Maksimipituus | 39mm |
| Nimellisvirta | 24A |
| Nimellisjännite | 60V DC |
| Laboratorioliittimen tyyppi | banaani 4mm |
| Liittimen malli | eristämätön |
| Liittimen malli | poikittaisen pistorasian kanssa 4mm |



























































