
STÄUBLI
TYÖKALU: AVAIN - BANAANIPISTORASIOILLE,MUTTEREILLE
25.0022
Tuotekoodi: SS2
49,68 €(Sis.alv)
39,59 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | STÄUBLI |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 1000V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Liittimen malli | eristetyt |
| Väri | harmaa |
| Asennus | paneelille |
| Asennus | ruuvattu |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Materiaali | messinki |
| Liitin | pistorasia |
| Asennusaukon halkaisija | 12,2mm |
| Asennusaukon koot | Ø12,2mm |
| Kokonaispituus | 35,5mm |
| Nimellisvirta | 24A |
| Nimellisjännite | 1kV |
| Laboratorioliittimen tyyppi | banaani 4mm |



































