
SCHÜTZINGER
ADAPTERI - MUSTA - 70VDC - 32A - 40MM - ERISTYS: POLYAMIDI - 1KV - -25÷80°C
A 2116 NI / SW
Tuotekoodi: A2116NI-SW
7,56 €(Sis.alv)
6,03 €(alv 0%)
Tilattavissa 5 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | STÄUBLI |
| Nimellisvirta | 32A |
| Nimellisjännite | 1kV |
| Väri | vihreä |
| Yhteensopivuusnormi | CAT II 1000V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Liitoksen materiaali | messinki |
| Pituus | 62,5mm |
| Kaapelin/liittimen rakenne | 4mm banaaniliitin, pistorasia x2 |
| Liitin | adapteri |
| Liitin | pistorasia |
| Laboratorioliittimen tyyppi | banaani 4mm |





























































