
STÄUBLI
BANAANILIITIN - NAARAS 4MM - 32A - 1KV - KELTAINEN - JOHTOON - ERISTETYT
Tuotekoodi: XK-410-24
5,68 €(Sis.alv)
4,52 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | SCHÜTZINGER |
| Nimellisvirta | 32A |
| Liittimen malli | aksiaalisen pistorasian kanssa 4mm |
| Liittimen malli | eristämätön |
| Liittimen malli | poikittaisen pistorasian kanssa 4mm |
| Johdon halkaisija | 2,5mm2 |
| Max. johdon halkaisija | 4mm |
| Kokonaispituus | 60,5mm |
| Liitin | ruuvattu |
| Johdon halkaisija | 4mm |
| Väri | musta |
| Liittimen tyyppi | banaani 4mm |
| Liitin | pistoke |
| Asennus | johtoon |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |
| Nimellisjännite | 33V AC |
| Nimellisjännite | 70V DC |
| Max. liitoksen resistanssi | 3mohm |
| Toimintalämpötila | -25...75°C |





























































