
STÄUBLI
BANAANILIITIN 4MM - 32A - 1KV - MUSTA - ERISTETYT - NIKKELÖITY
Tuotekoodi: XL-410-21
6,12 €(Sis.alv)
4,87 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta




Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SCHÜTZINGER |
| Laboratorioliittimen tyyppi | banaani 4mm |
| Liitin | pistorasia |
| Nimellisvirta | 32A |
| Väri | sininen |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |
| Asennus | paneelille |
| Asennus | ruuvattu |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 1000V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Kokonaispituus | 32mm |
| Eristyksen materiaali | polyamidi |
| Ruuvikierre | M4 |
| Tuotantosarja | SEB 6445 NI |















































































