
STÄUBLI
BANAANILIITIN - NAARAS 4MM - 32A - 1KV - KELTAINEN - JOHTOON - ERISTETYT
Tuotekoodi: XK-410-24
5,68 €(Sis.alv)
4,52 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SCHÜTZINGER |
| Väri | musta |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |
| Asennus | pistorasia 4 mm |
| Eristyksen materiaali | polyamidi |
| Kokonaispituus | 40,4mm |
| Nimellisvirta | 32A |
| Liitin | adapteri |
| Laboratorioliittimen tyyppi | banaani 4mm |
| Yhteensopivuusnormi | CAT II 1000V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |




























































