
STÄUBLI
BANAANILIITIN - NAARAS 4MM - 32A - 1KV - KELTAINEN - JOHTOON - ERISTETYT
Tuotekoodi: XK-410-24
5,68 €(Sis.alv)
4,52 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SCHÜTZINGER |
| Laboratorioliittimen tyyppi | banaani 4mm |
| Liitin | pistoke |
| Nimellisvirta | 32A |
| Nimellisjännite | 33V AC |
| Nimellisjännite | 70V DC |
| Liittimen malli | eristämätön |
| Kokonaispituus | 16,2mm |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Asennus | ruuvattu |
| Toimintalämpötila | -40...110°C |
| Ruuvikierre | M3 |





























































