
SCHÜTZINGER
ADAPTERI - MUSTA - 70VDC - 10A - 35,5MM - ERISTYS: POLYAMIDI - -25÷80°C
A 20-40 S NI / SW
Tuotekoodi: A20-40S-SW
4,86 €(Sis.alv)
3,87 €(alv 0%)
Tilattavissa 30 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SCHÜTZINGER |
| Asennus | paneelille |
| Liittimen malli | eristetyt |
| Väri | keltainen |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |
| Liitoksen materiaali | nikkeli |
| Liitin | pistorasia |
| kosketusvastus | 2mohm |
| Kokonaispituus | 24,5mm |
| Nimellisvirta | 10A |
| Nimellisjännite | 70V DC |
| Laboratorioliittimen tyyppi | banaani 2mm |



























































