
AXIOMET
LABORATORIOLIITIN: BANAANI 2MM - PISTORASIA - 10A - 23MM - KELTAINEN
BS-102L-Y
Tuotekoodi: BS-102L-Y
8,84 €(Sis.alv)
7,05 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | STÄUBLI |
| Väri | sininen |
| Liitoksen materiaali | messinki |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Pituus | 36mm |
| Nimellisvirta | 10A |
| Nimellisjännite | 30V AC |
| Nimellisjännite | 60V DC |
| Liitin | adapteri |
| Laboratorioliittimen tyyppi | banaani 2mm |
| Kaapelin/liittimen rakenne | banaani 2 mm liitin |
| Kaapelin/liittimen rakenne | banaaniliitin 4mm pistorasia |
| Liittimen malli | eristämätön |



























































