
AXIOMET
LABORATORIOLIITIN: BANAANI 2MM - PISTORASIA - 10A - 23MM - KELTAINEN
BS-102L-Y
Tuotekoodi: BS-102L-Y
8,84 €(Sis.alv)
7,05 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | STÄUBLI |
| Laboratorioliittimen tyyppi | banaani 2mm |
| Asennus | juotettu |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Yhteensopivat tuotteet | KT2-S-21 |
| Yhteensopivat tuotteet | KT2-S-22 |
| Yhteensopivat tuotteet | KT2-S-23 |
| Yhteensopivat tuotteet | KT2-S-24 |
| Yhteensopivat tuotteet | KT2-S-25 |
| Yhteensopivat tuotteet | KT2-S-26 |
| Yhteensopivat tuotteet | KT2-S-27 |
| Yhteensopivat tuotteet | KT2-S-28 |
| Yhteensopivat tuotteet | KT2-S-29 |
| Yhteensopivat tuotteet | SLS205-21 |
| Yhteensopivat tuotteet | SLS205-22 |
| Yhteensopivat tuotteet | SLS205-23 |
| Yhteensopivat tuotteet | SLS205-24 |
| Yhteensopivat tuotteet | SLS205-25 |
| Yhteensopivat tuotteet | SLS205-26 |
| Yhteensopivat tuotteet | SLS205-27 |
| Yhteensopivat tuotteet | SLS205-29 |
| Liitin | pistoke |
| Nimellisvirta | 10A |
| Nimellisjännite | 30V AC |
| Nimellisjännite | 60V DC |



























































