
TESTO
MITTAUSJOHDOT - MITTAPIIKKI,BANAANIPISTOKE 4MM
0590 0012
Tuotekoodi: TESTO-05900012
68,67 €(Sis.alv)
54,72 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GOSSEN METRAWATT |
| Mittarin tyyppi | digitaaliyleismittari |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Mittaus | AC jännite |
| Mittaus | AC virta |
| Mittaus | DC jännite- |
| Mittaus | DC virta- |
| Mittaus | eristysresistanssi |
| Mittaus | jatkuvuus |
| Mittaus | kapasitanssi- |
| Mittaus | lämpötila- |
| Mittaus | resistanssi |
| Mittaus | taajuus- |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 300mV |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 3V |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 30V |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 300V |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 1kV |
| AC jännitteen mittauksen tarkkuus | ±(1% + 3 digit) |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 300mV |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 3V |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 30V |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 300V |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 1kV |
| DC jännitteen mittauksen tarkkuus | ±(0,15% + 2 digit) |
| Kapasitanssin mittauksen arvoalue | 30nF |
| Kapasitanssin mittauksen arvoalue | 300nF |
| Kapasitanssin mittauksen arvoalue | 3µF |
| Kapasitanssin mittauksen arvoalue | 30µF |
| Kapasitanssin mittauksen arvoalue | 300µF |
| Taajuuden mittauksen arvoalue | 300Hz |
| Taajuuden mittauksen arvoalue | 3kHz |
| Taajuuden mittauksen arvoalue | 30kHz |
| Taajuuden mittauksen arvoalue | 300kHz |
| Mittausjännite | 10V |
| Mittausjännite | 50V |
| Mittausjännite | 100V |
| Mittausjännite | 250V |
| Mittausjännite | 500V |
| Yhteensopivuusnormi | CAT II 1000V |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 600V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | alipäästösuodatin |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | MIN/MAX toiminto |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | yhteistyö K, Pt100, PT1000 - tyypin lämpösähköparien kanssa |
| Standardivarustus | 68-osainen setti ilmailulle tarkoitettuja erikoistarvikkeita mittaukseen ja testaukseen |
| Standardivarustus | kalibrointitodistus DAkkS |
| Standardivarustus | käyttöohjeet |
| Standardivarustus | KS17-2 mittausjohdot |
| Standardivarustus | virtalähde |
| Virran lähde | paristo LR6 AA 1,5V x2 |
| Tiivistysluokka | IP54 |
| eristeen resistanssin mittausalue | 3,1Gohm |
| Massa pariston kanssa | 350g |
| Taus | diodit |
| Virtapiirin jatkuvuustestaus | akustinen merkki |
| Virtapiirin jatkuvuustestaus | Yhteensopivat tuotteet![]() TESTO MITTAUSJOHDOT - MITTAPIIKKI,BANAANIPISTOKE 4MM0590 0012 Tuotekoodi: TESTO-05900012 68,67 €(Sis.alv) 54,72 €(alv 0%) Tuote loppu toimittajalta ![]() AXIOMET MITTAUSJOHDOT - NIMELLISVIRTA: 10A - PIT: 0,67M - MITTAUSJOHDOT X2JC-BBA03605-3 Tuotekoodi: JC-BBA03605-3 5,72 €(Sis.alv) 4,56 €(alv 0%) Tilattavissa yli 50 kpl Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua. kpl ![]() Fluke MITTAUSJOHDOT - NIMELLISVIRTA: 10A - PIT: 1,2M - MITTAUSJOHDOT X2TL175 Tuotekoodi: FLK-TL175 62,93 €(Sis.alv) 50,14 €(alv 0%) Tilattavissa yli 50 kpl Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua. kpl ![]() Fluke MITTAUSJOHDOT - NIMELLISVIRTA: 10A - PIT: 1,2M - MITTAUSJOHDOT X2TL175E Tuotekoodi: FLK-TL175E 69,10 €(Sis.alv) 55,06 €(alv 0%) Tilattavissa yli 50 kpl Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua. kpl ![]() CLIFF MITTAUSJOHDOT - NIMELLISVIRTA: 10A - PIT: 1,35M - MUSTA JA PUNAINENCIH2056 Tuotekoodi: CIH2056 38,71 €(Sis.alv) 30,84 €(alv 0%) Tilattavissa 11 kpl Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua. kpl ![]() AXIOMET MITTAUSJOHDOT - NIMELLISVIRTA: 10A - PIT: 1M - MUSTA JA PUNAINENAX-TLS-003A Tuotekoodi: AX-TLS-003A 17,17 €(Sis.alv) 13,68 €(alv 0%) Tuote loppu toimittajalta ![]() AXIOMET MITTAUSJOHDOT - NIMELLISVIRTA: 10A - PIT: 1M - MUSTA JA PUNAINENAX-TLS-004A Tuotekoodi: AX-TLS-004A 20,66 €(Sis.alv) 16,46 €(alv 0%) Tuote loppu toimittajalta ![]() AXIOMET MITTAUSJOHDOT - NIMELLISVIRTA: 10A - PIT: 1M - MUSTA JA PUNAINENAX-TLS-007S Tuotekoodi: AX-TLS-007S 23,92 €(Sis.alv) 19,06 €(alv 0%) Tilattavissa yli 50 pkt Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua. pkt ![]() CHAUVIN ARNOUX MITTAUSJOHDOT - NIMELLISVIRTA: 15A - PIT: 2M - MUSTA JA PUNAINENP01295290Z Tuotekoodi: CA-P01295290Z 71,54 €(Sis.alv) 57,01 €(alv 0%) Tuote loppu toimittajalta ![]() MUELLER ELECTRIC MITTAUSJOHDOT - NIMELLISVIRTA: 20A - PIT: 1,22M - MITTAUSJOHDOT X2110009 Tuotekoodi: BU-110009 46,00 €(Sis.alv) 36,65 €(alv 0%) Tilattavissa 14 pkt Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua. pkt ![]() BEHA-AMPROBE MITTAUSJOHDOT - NIMELLISVIRTA: 20A - PIT: 1M - MITTAUSJOHDOT X2 - Ø: 2MMFTC00001306D Tuotekoodi: TL1306 80,60 €(Sis.alv) 64,23 €(alv 0%) Tuote loppu toimittajalta ![]() BEHA-AMPROBE MITTAUSJOHDOT - NIMELLISVIRTA: 20A - PIT: 1M - MITTAUSJOHDOT X2 - Ø: 4MMFTC00001307D Tuotekoodi: TL1307 83,75 €(Sis.alv) 66,73 €(alv 0%) Tilattavissa 12 pkt Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua. pkt ![]() POMONA MITTAUSJOHDOT - NIMELLISVIRTA: 3A - PIT: 1M - ERISTETYT - MUSTA,PUNAINEN6275 Tuotekoodi: POM-6275 79,99 €(Sis.alv) 63,74 €(alv 0%) Tilattavissa 16 pkt Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua. pkt ![]() POMONA MITTAUSJOHDOT - NIMELLISVIRTA: 3A - PIT: 1M - MUSTA, PUNANINEN, HARMAA6341 Tuotekoodi: POM-6341 132,33 €(Sis.alv) 105,44 €(alv 0%) Tilattavissa 12 pkt Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua. pkt ![]() CLIFF MITTAUSJOHDOT - UNIM: 1KVDC - NIMELLISVIRTA: 500MA - PIT: 1,5MCIH3006 Tuotekoodi: CIH3006 70,22 €(Sis.alv) 55,95 €(alv 0%) Tilattavissa 9 kpl Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua. kpl ![]() TESTO MITTAUSJOHDOT - VARUSTUS: MITTAUSJOHDOT (2 KPL.)0590 0010 Tuotekoodi: TESTO-05900010 66,41 €(Sis.alv) 52,92 €(alv 0%) Tilattavissa 2 kpl Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua. kpl ![]() TESTO MITTAUSJOHDOT - VARUSTUS: MITTAUSJOHDOT (2 KPL.)0590 0011 Tuotekoodi: TESTO-05900011 65,70 €(Sis.alv) 52,35 €(alv 0%) Tuote loppu toimittajalta Myymälä Saatavuus Osoite Yhteystiedot ja aukioloajat Oletko ostanut tämän tuotteen? Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille Nouto valitsemastasi postista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto Postin pakettiautomaatista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Normaalit hinnat Postin kotiinkuljetus 18,50 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Next Business Day 14,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto myymälästä 0,00 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista |