
Fluke
MITTAPIIKKI - 10A - 1KV - MUSTA JA PUNAINEN - PISTORASIAN KOKO: 4MM
TP175
Tuotekoodi: FLK-TP175
43,88 €(Sis.alv)
34,96 €(alv 0%)
Tilattavissa 31 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | MUELLER ELECTRIC |
| Mittausvarusteiden tyyppi | mittausjohdot |
| Nimellisvirta | 20A |
| Väri | musta |
| Väri | punainen |
| Setin sisältö | mittausjohdot x2 |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Johdon pituus | 1,22m |
| Mittausjohdon rakenne | banaanipistoke 4mm |
| Mittausjohdon rakenne | mittauspääte |
| Yhteensopivuusnormi | CAT II 1000V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |





































































