
CHAUVIN ARNOUX
HAUENLEUKA - 15A - MUSTA,PUNAINEN - PISTORASIAN KOKO: 4MM - 2KPL
P01295457Z
Tuotekoodi: CA-P01295457Z
71,54 €(Sis.alv)
57,01 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | POMONA |
| Nimellisvirta | 3A |
| Väri | musta, punaninen, harmaa |
| Yhteensopivuusnormi | CAT II 1000V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Johdon pituus | 1m |
| Setin sisältö | 2x johto 1m banaaniliitin 4mm - mittauspääte |
| Setin sisältö | 6x testausneula |
| Mittausjohdon rakenne | kulma banaanipistoke 4mm x2 |
| Mittausjohdon rakenne | mittauspääte x2 |
| Mittausvarusteiden tyyppi | mittausjohdot |
| Johdon eristemateriaali | silikoni |


































































