
WIKA
PAINEMUUNTAJA - 0÷10BAR - 8÷30VDC - 4÷20MA - SUHTEELLINEN PAINE - 2%
67222738
Tuotekoodi: O-10-5-67222738
170,81 €(Sis.alv)
136,11 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | WIKA |
| Asennus | G1/2" |
| Liitin | G 1/2" |
| Valvottu koko | paine |
| Pneumatiikan lisätarvikkeiden tyyppi | paineenrajoitin |
| Lisätoimitoja | suojaus keskipaineen piikkejä ja sykintää vastaan |
| Toimintalämpötila | max. 130°C |
| Paineen asetusten arvoalue | 5...25bar |
| Toimintapaine | max. 400bar |
| Tuotantosarja | 910.13 |


