
LUTRONIC
KAAPELI: ANTUREITA/AUTOMATIIKKAA VARTEN - M12 - PIN: 4 - 0,3M - 30VDC
1210 1206 04 L2 002 0,3M
Tuotekoodi: 1210120604L2002-03
41,60 €(Sis.alv)
33,15 €(alv 0%)
Tilattavissa 23 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | WIKA |
| Toimintalämpötila | -30...100°C |
| Paineen asetusten arvoalue | 0...10bar |
| Virtalähtö | 4...20mA |
| Mittaustarkkuus | 2% |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Virtalähteen jännite | 8...30V DC |
| Toimintapaine | max. 50bar |
| Lisätoimitoja | sen saadaan käyttää useimmille teollisuus medioille |
| Lisätoimitoja | viittauspainetta suhteeseen suoritettu mittaus |
| Asennus | G1/4" |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Liitin | M12 uros |
| Tuotantosarja | O-10 (5) |
| Muuntajan tyyppi | paine- |
| Yhteensopivat tuotteet | 910.12/1450069 |
| Yhteensopivat tuotteet | 910.13/9091661 |
| Yhteensopivat tuotteet | WIKA-9090231 |
| Valvottu koko | suhteellinen paine |



























































